Zábavní a gastronomické centrum Maják Šumperk - 12,1 km

V zábavním a gastronomickém centru Šumperk naleznete celkem 6 provozů - restaurace, hotel, sport & wellnes, disco, zábavní herna, pivnice.

29. květen 2014

Relax centrum Kolštejn - 20,6 km

Relax centrum Kolštejn v Branné poskytuje široké spektrum služeb, které vám umožní uvolnit vaše tělo i mysl. V jedním z nejvyhledávanějších relax center na Jesenicku najdete 6 typů saun, 2 wellness centra, bowlingové dráhy, masáže nebo také unikátní odpočinkové procedury.

29. květen 2014

Pivovar Holba Hanušovice - 4 km

Již více než 140 let výrabí pivovar Holba v překrásném Prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor známe doma i v zahraníčí. Součastí pivovaru je muzeum a moderní restaurace s pestrým výběrem piv a českou kuchyní. Po domluvě možná i exkurze pro návštěvníky.

19. květen 2014

Adrenalin park Bozeňov - 27 km

V Adrenalinovém centru, nacházející se v Zábřehu na Moravě je k dispozici lanové centrum, lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky a bungee trampolína. Pro nejmenší dětské hřiště s prolézacím hradem, houpačkami a lanovými hracími prvky. 

19. květen 2014

Blue Star Bowling Šumperk - 11,2 km

Bar s občerstvením, 4 dráhy Bowlingu, Air Hockoey, Šipky a mnohem více naleznete v tomto jedním z nejlepších zábavných center v Šumperku.

19. květen 2014

Ruční papírna Velké Losiny - 22,4 km

Ruční papírna Velké Losiny je jedním z nejnavštěvovanějších míst na Jesenicku. Dominantou Velkých Losin je ruční papírna založena na sklonku 16. století rodem pánů ze Žerotína se specializovaným Muzeem papíru, které je nedílnou součástí velkolosinské Ruční papírny od roku 1987. V areálu se nachází restaurace Losín s přípravou výborné tradiční české, ale také moderní lehké kuchyně.

19. květen 2014

PVE Dlouhé Stráně - 39,4 km

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně disponuje nádržemi s výškovým rozdílem 510,7 m (Horní a Dolní nádrž). Od roku 2007 je PVE Dlouhé stráně zařezena mezi 7 největších divů České republiky a od r. 2010 lehce přístupna 6-sedačkovou lanovkou z lyžařského areálu Kouty. 

19. květen 2014

Rozhledna Háj - 8.4 km

Navštivte rozhlednu na Háji, která je dominantou hned dvou moravských měst - Šumperka a Bludova. Rozhledna je dřevěného typu, vede na ní 135 schodů a její celková výška je 29 metrů. Z rozhledny na vrcholu Háje se vám naskytne krásný výhled na Šumperk a hřeben Hrubého Jeseníku.

Od chaty Komňátka je možné jít pěší tůrou po vyznačených turistických značkách.

3. duben 2014

Pstruhařství ČRS, s.r.o. - 18 Km

Provozujeme restauraci. Nabízíme rybí speciality, alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je parkoviště a dětské hřiště. Možnost chytání ryb na udici.

3. duben 2014